"
יצירת קשר
עדיין לא מצאת את מה שאתה מחפש? אנא צור קשר עם מנהל האתר ע"י מילוי טופס זה. טלפון: 03-5550339
תודה על פנייתך

אביזרים

Accessories

אביזרי מיזוג האוויר של מטלפרס כוללים גם סדרה של מוצרים המטפלים באוויר במעברו בתוך תעלות המערכות מהרגע יציאתו מן המפוחים המפיקים אותו ועד לשלב פיזורו בצורה, בכמות ובכיוון הרצוי.

 

הידע הרב שנצבר במשך השנים וביקורת איכות קפדנית מבטיחה שכל המוצרים עומדים באותה רמה גבוהה של איכות במשך עשרות שנים של ייצור.

 

חטיבת מיזוג אוויר כוללת מגוון רב של אביזרים כשהתפקיד של כולם הוא להבטיח שהאוויר המטופל יגיע לייעודו הסופי, דהיינו לאותם חללים בהם אנו חותרים לטמפרטורה יציבה ואחידה בכל החלל ברמות שתוכננו על ידי מהנדס מיזוג האוויר. כדי להשיג זאת, יש אביזרים במספר רב של מבנים ותצורות ייחודיות לכל מטרה. הניסיון של החברה שפועלת מאז 1946 בייצור מוצרים מורכבים, לרוב מפרופילים של אלומיניום, מבטיח את האיכות, היעילות והגימור הגבוהים של כל מוצר ומוצר.

 

אנו נמצאים בקשר רציף עם המהנדסים, הטכנאים ומפקחי הפרויקטים ולא פעם מייצרים מוצרים מיוחדים העונים לדרישות  הייחודיות  לתפקודים הדרושים  בפרויקט של הלקוח.

 

רמות הטיב, הגימור, העיצוב והמחירים התחרותיים כמו גם השתתפותנו בעשרות תערוכות בין-לאומיות ביססו את מעמדנו בחו"ל בכלל ובאירופה בפרט ששם השוק המסורתי של יצוא מוצרינו.

כל הזכויות שמורות לחברת METALPRESS © 2012
Site by Biomedia