"
יצירת קשר
עדיין לא מצאת את מה שאתה מחפש? אנא צור קשר עם מנהל האתר ע"י מילוי טופס זה. טלפון: 03-5550348
תודה על פנייתך
בית » שחרור עשן וחסמי אש » דלתות ומחיצות אש מזכוכית

דלתות ומחיצות אש מזכוכית

דלתות אש ומחיצות אש מזכוכית מבודדת, המעניקות הגנה מפני שריפות ואשר עומדות בכל דרישות התקן הישראלי.

 

מטרת העל של דלת האש היא לחצוץ לפרק זמן מוגדר בין החדר בו פרצה השריפה לחדר הסמוך לו, ובכך למנוע פגיעה באנשים, ולאפשר מילוט למוצא בטוח.

 

ניתן לקבל את הדלתות והמחיצות בכל אחד מגווני ה-RAL - אופציה בתשלום.

 

לגלריית תמונות - לחץ כאן!

 

לפרויקטים:


 

 

 

 

 

דלתות אש

דלתות האש מתוצרת מטלפרס מצוידות מנגנוני נעילה המאפשרים את פתיחת הדלת ומילוט אל אזור בטוח. קיימת אופציה של ידית מנוף או ידית בהלה.

 

בשונה מדלתות האש הסטנדרטיות, העשויות מלוחות פח ויוצרות מראה שאינו עומד בדרישות האסתטיות של האדריכלים, חברת מטלפרס מייצרת דלתות אש אסטטיות. מסגרות הדלתות עשויות פרופילים אל-חלד (נירוסטה).

 

גודל הדלתות נקבע בהתאם לפתח (במגבלת גדלים מקסימאליים), והן מעוצבות על פי רצון האדריכל .לכן הן משמשות, בנוסף לפונקציונאליות שלהן, כדלתות ייצוגיות. כל דלתות האש מתוצרת מטלפרס עונות על דרישות תקן ישראלי ת.י. 1212 על כל חלקיו.

 

דלתות האש יכולות להגיע במגוון תצורות: חד כנפית, דו כנפית, עם/בלי קבועים בצדדים או מעל הדלת. מסגרת הדלת נצבעת בשיטה אלקטרוסטטית בגוון על פי מפרט RAL, לפי רצון המזמין/האדריכל. שיטות הנעילה עונות על דרישות יועצי בטיחות האש, מכון התקנים ויועצי הביטחון.

 

מחיצות אש וקירות אש מזוגגות

חברת מטלפרס מייצרת ומתקינה מחיצות אש שקופות העומדות בכל דרישות התקן הישראלי 931 חלק 3. מחיצת האש מסווגת כמחיצה עמידת אש ל-90-120 דקות, כולל קטגוריית הבידוד EI90/EI120.

 

המחיצות מיוצרות ממסגרות פלדת על חלד ובתוכם זכוכית עמידת אש בעובי 45 מ''מ. מחיצת האש חוצצת בין אגפי אש שונים ומספקת מראה שקוף ואסתטי. יציבות המסגרות מאפשרת הקמת מחיצות בממדים גדולים – קירות מסך עד גובה 12 מטר ללא כל תמיכה אופקית.

ניתן לשלב דלת אש בתוך מחיצות האש.

 

 

סגירת דלת אש דו כנפית בעלת מתאם סגירה


דפים נוספים
כל הזכויות שמורות לחברת METALPRESS © 2012
Site by Biomedia