"
יצירת קשר
עדיין לא מצאת את מה שאתה מחפש? אנא צור קשר עם מנהל האתר ע"י מילוי טופס זה. טלפון: 03-5550348
תודה על פנייתך
בית » שחרור עשן וחסמי אש » יישומים לשחרור עשן טבעי

יישומים לשחרור עשן טבעי

יישומים לפתחי עשן טבעי

כשפורצת שריפה במבנים סגורים, העשן והחום המצטברים בחללים הם גורמי המוות העיקריים והגורמים לגידול במספר הנפגעים. חום העשן המתפשט במבנה גורם גם להתפשטות השריפה בחלל המבנה, במרחק רב ממקור האש.

 

הפעולה המיידית המתבקשת במצב זה היא השחרור המהיר של החום העשן על ידי אוורור מהיר של החלל ויצירת דרכי מילוט ללכודים במבנה.

 

שחרור העשן הטבעי מתבצע על ידי פתחים ייעודיים המנצלים את התנועה הפיזיקלית של החום והעשן לעלות למעלה על ידי הבדלי הטמפרטורה ולהגיע לחלק העליון של המבנה. ומשם להשתחרר החוצה, שיטה זו נקראת שחרור עשן טבעי.

 

יישומים מתקדמים לשחרור עשן וחסמי אש

 

 

חברת Metalpress, חלוצת הפיתוח של מערכות לשחרור עשן בישראל, עוסקת מזה עשרות שנים בנושא מציל חיים זה והיא מסוגלת לספק פתרונות נכונים המותאמים למבנה ולהתפתחות העשן הצפויה בו.

 

Metalpress מתקינה מגוון הגדול של פתחים אוטומטיים לשחרור עשן, חלונות עשן, תריסי עשן, חלונות גג המותאמים לתצורת המבנה ודרישות שחרור העשן המהיר ביותר.

 

ברשותנו גם המבחר גדול של מנועים ובקרות מתוחכמות המאפשרים להפעיל באופן מהיר ומבוקר את  הפתחים  בעת חרום או לצורך אוורור שוטף.

 

ל-Metalpress המבחר הגדול ביותר של מנועי שרשרת לכל סוגי הפתחים, מנועים לינאריים וקווים, מנועים מוחזרי קפיץ Belimo, חברתנו נציגה של שתי החברות הגרמניות המובילות בתחום מערכות לשיחרור עשן: SIMON RWA GERMANY  ו- D&H GERMANY.

 

כל הציוד המסופק על ידינו עומד בדרישות התקן האירופאי EN 12101  על כל חלקיו וכן בתקן הישראלי החדש למערכות שחרור עשן.

 

Metalpress עומדת בדרישות המחמירות של תקנות תכנון ובניה, דרישות הכבאות, ודרישות תקן 1001 על כל חלקיו.

דפים נוספים
כל הזכויות שמורות לחברת METALPRESS © 2012
Site by Biomedia