אביזרי מיזוג האוויר של Metalpress כוללים סדרה של מוצרים המטפלים באוויר מערכות המיזוג מהרגע שהוא יוצא מן המפוחים המפיקים אותו ועד לשלב שהוא מפוזר בצורה, בכמות ובכיוון הרצוי.
הידע הרב שנצבר במשך השנים וביקורת איכות קפדנית מבטיחה שכל המוצרים עומדים באותה רמה גבוהה של איכות במשך עשרות שנים של ייצור.

מפזרים

משפחות המוצרים

משפחות המוצרים - גרילים למזגן

חטיבת מיזוג אוויר כוללת מגוון רב של מפזרים וגרילים למזגן כשהתפקיד של כולם הוא להבטיח שהאוויר המטופל יגיע לייעודו הסופי, דהיינו אותם חללים בהם אנו חותרים לטמפרטורה יציבה ואחידה בכל החלל ברמות שתוכננו על ידי מהנדס מיזוג האוויר. כדי להשיג זאת, יש מפזרים במספר רב של מיבנים ותצורות ייחודיות לכל מטרה. הניסיון של החברה שפועלת מאז 1946 בייצור מוצרים מורכבים, לרוב מפרופילים של אלומיניום, מבטיחה את האיכות, היעילות והגמר הגבוהים של כל מוצר ומוצר.

המראה האסתטי של המוצר ורמת הגימור שלו הם בעלי חשיבות מכרעת מאחר והמפזרים (הגרילים) הם הדבר היחידי כמעט הגלוי לעין הצרכן ולעין המשתמש. אי לכך, אנו נמצאים בקשר רציף עם המהנדסים, האדריכלים, מעצבי הפנים ומפקחי הפרויקטים ולא פעם מייצרים מוצרים מיוחדים העונים לדרישות האסתטיות או התפקודים הספציפיים של הפרויקט והלקוח.

רמות הטיב, הגימור, העיצוב והמחירים התחרותיים כמו גם השתתפותנו בעשרות תערוכות בין-לאומיות ביססו את מעמדנו בחו"ל בכלל ובאירופה בפרט שהיא השוק המסורתי של יצוא מוצרינו.